100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Zbliża się 100 rocznica urodzin naszego Papieża Jana Pawła II.

Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 roku. 18 maja 2020 r jest dniem, w którym my Polacy pragniemy uczcić 100 lat Papieża Polaka.

Drodzy Uczniowie!

Zbliża się 100 rocznica urodzin naszego Papieża Jana Pawła II.

W związku z tym serdecznie zachęcam wszystkich uczniów do wykonania własnoręcznego portretu Jana Pawła II, lub dla osób kochających poezję, napisania krótkiego wiersza o naszym papieżu.

Uwaga! Nie traktujcie tego jako konkursu, czy rywalizacji, ale jako pielęgnowanie pamięci o naszym Ojcu Świętym.

Wszystkie prace zostaną zamieszczone w gablocie naszej biblioteki i będą świadectwem naszej pamięci o Papieżu Polaku, a wybrane prace zostaną zaprezentowane na stronie szkoły.

Pracę należy przysłać do 15 maja 2020r. na e-dziennik do: Magdalena Zapała.

Poniżej przedstawiam przykład własnoręcznie wykonanego portretu Jana Pawła II.