14 Października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich nauczycieli oraz  pracowników oświaty. W związku z tym w naszej szkole, 11 X 2013 r. odbyła się uroczysta akademia, na której zostały wręczone nagrody dla wyróżniających się pracowników. Oprawę artystyczną swoim udziałem uświetniła Pani Anna Kowalska, sekretarz Urzędu Gminy w Morawicy , która przekazała Pani dyrektor, Urszuli Wróblewskiej  nagrodę wójta, Pana Mariana Burasa. Nagrodę taką otrzymała również Pani Edyta Wierzbicka. Były kwiaty i życzenia od przedstawicieli Rady Rodziców. Ciepłe życzenia przekazywane były przez cały dzień od wdzięcznych uczniów. Oprawę artystyczną przygotowali wychowankowie klasy Va pod opieką Pani Teresy Góreckiej oraz chór szkolny prowadzony przez Panią Annę Ślusarz.