15 lat Polski w UE i w naszej małej Ojczyźnie

W piątek uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na wspólne świętowanie 15 lat Polski w UE. Burmistrz Morawicy pan Marian Buras opowiedział o genezie UE oraz o korzyściach płynących z tego, że Polska jest w tej organizacji. Szczegółowo przedstawił inwestycje zrealizowane w naszej gminie z wykorzystaniem środków unijnych. Poinformował nas też, że gmina Morawica otrzymała prestiżowe wyróżnienie to jest Dyplom Europy. Na koniec prezentacji podziękował nam za uwagę oraz zaprosił na słodki poczęstunek.