222 ROCZNICA URODZIN PATRONA

• przez
3.6

Uroczystość stała się okazją do spotkania podczas akademii, poświęconej ważnej dla nas osobie. Scenariusz przygotowany przez panią Annę Pobochę – Igniatowską przywołał klimat tamtych czasów. Uczniowie klasy VI c, posługujący się piękną gwarą również. Solowe występy, wsparte głosami chóru dopełniły wydarzenie.

Uroczystość zbiegła się w czasie z akcją, jaką jest zbiórka pieniędzy, inicjowana już 31 raz. Społeczność naszej szkoły bardzo aktywnie uczestniczy rokrocznie w tym przedsięwzięciu. Uczeń klasy VI a, Mateusz Majka opowiedział o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i jej celach. Tegorocznej inicjatywie przyświeca hasło „Żyj w zdrowym świecie”.

Panie dyrektor, pani Urszula Wróblewska i pani Marzena Pucińska  przedstawiły wyniki klasyfikacji półrocznej pracy uczniów, wyczytały nazwiska wyróżniających się  najwyższą średnią, co zostało nagrodzone brawami. Życzenia udanego wypoczynku zakończyły spotkanie.

Elżbieta Brewińska

Średnia ocena 3.6 / 5. Liczba ocen: 10