25-lecie samorządu terytorialnego

W bieżącym roku przypada 25 lat samorządu terytorialnego. Konieczne jest zatem przybliżenie wiedzy o nim i poszerzenie wrażliwości obywatelskiej wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Morawica. W związku z tą ważną rocznicą w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. W gimnazjum do finału zakwalifikowali się Wiktor Kubicki, Konrad Urban i Filip Kobiec. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w drugim etapie, który odbędzie się w Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy 29 maja br.