Zakończenie roku szkolnego klas ósmych

• przez

Szanowna społeczności szkolna,

Z wielką radością pragniemy przekazać wszystkim informację o zakończeniu roku szkolnego dla naszych drogich ósmoklasistów. Ten wyjątkowy moment jest nie tylko okazją do świętowania, ale także refleksji nad postępami i osiągnięciami, jakie nasi uczniowie odnieśli w ciągu ostatnich lat. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym polonezem. Następnie uczniowie odebrali listy gratulacyjne z rąk pana Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Mariana Burasa oraz statuetki Bilczańskiego Żaczka, które wręczyła im pani Dyrektor Urszula Wróblewskiej. Ósmoklasiści wraz z wychowawcami: Jadwigą Chorzępą, Edytą Wierzbicką i Martyną Kasznią przygotowali program artystyczny prezentujący ich wyjątkowe talenty.

Rok szkolny dla klas ósmych był pełen wyzwań, ale nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, wykazując determinację, pracowitość i zaangażowanie. Ósmoklasiści pokazali nam, że są niezwykle zdolni i gotowi do dalszego rozwoju.

W ciągu ostatnich lat nasze szkoła starała się stworzyć środowisko, w którym uczniowie mogli rozwijać swoje zdolności, pasje i umiejętności. Przez lata budowaliśmy relacje, rozwijaliśmy talenty i wzmacnialiśmy ducha współpracy. Teraz nadszedł czas, w którym ósmoklasiści opuszczają mury naszej szkoły i wkraczają w kolejny etap swojej edukacji.

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje naszym ósmoklasistom z okazji zakończenia roku szkolnego. To niezwykłe osiągnięcie, które przynosi zasłużoną satysfakcję i dumę zarówno uczniom, jak i nauczycielom, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej. Jesteśmy przekonani, że dobrze przygotowaliście się do podjęcia nowych wyzwań, jakie czekają na Was w przyszłości.

Niech ten moment zakończenia roku szkolnego będzie dla Was inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju. Wierzymy, że macie w sobie nieograniczone możliwości, które będziecie kontynuować na kolejnym etapie Waszej edukacji. Pamiętajcie, że Wasza wytrwałość, pasja i praca naprawdę mogą zmieniać świat.

Wszystkim naszym ósmoklasistom życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku, pełnego radości, relaksu i niesamowitych przygód. Bądźcie dumni z tego, co osiągnęliście do tej pory i zachowajcie to w sercach na kolejne etapy Waszej życiowej podróży.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam wszystkim powodzenia w przyszłości!

Wychowawcy Klas Ósmych

Średnia ocena 3.4 / 5. Liczba ocen: 15