Nietypowa lekcja Wos-u

• przez

W naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja Wos-u.  W tym dniu Wykład o gminie poprowadził burmistrz Pan Marian Buras. Na tej niezwykłej lekcji wiedzy o społeczeństwie uczniowie poznali podstawowe informacji o podziale administracyjnym Polski, liczbie mieszkańców Morawicy, o najnowszych inwestycjach w naszej okolicy. Burmistrz opowiadał o wydarzeniach kulturalnych, w których biorą udział dorośli i dzieci również jako aktorzy. Nasza gmina to miejsce przyjazne ludziom. Tu żyje się spokojnie i zdrowo.

Uczniowie na koniec zadawali Panu burmistrzowi pytania, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Takie spotkania są bardzo wartościowe i lubiane przez uczniów i mamy nadzieję, że przez burmistrza.

Monika Wiech-Piazdecka