Z dumą informujemy o sukcesach naszej uczennicy – młodej zawodniczki karate Aleksandry Sieniek, która w I semestrze roku szkolnego 2023/2024 w mistrzowskim stylu wywalczyła wysokie miejsca w dyscyplinie sportu, która jednocześnie stała się jej pasją jaką jest karate.

„W trzech ostatnich miesiącach roku 2023 zawodnicy Klubu Karate Morawica brali udział w wielu prestiżowych turniejach, z których wracali z medalami oraz nowymi doświadczeniami. Z dumą przedstawiamy osiągnięcia Aleksandry Sieniek uczennicy klasy 6A Szkoły Podstawowej w Bilczy , która w swoich kategoriach wiekowej i wagowej zdobyła następujące medale:

·          3 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Open Bushi Cup w Radomsku (7 października 2023r.),

·         1 miejsce na IX Międzynarodowym Turnieju Karate pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice (28 października 2023r.),

·         3 miejsce na Memoriale Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Wojniczu ( 4 listopada 2023r.),

·         1 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Łańcuta w Karate (11 listopada 2023r.),

·         2 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Kokoro Cup w Warszawie (2 grudnia 2023r.),

·         1 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate w Wilnie (10 grudnia 2023).”

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.