Przygoda w Kosmicznej Rzeczywistości

• przez

Uczniowie klas IVa, IVb i IVc wraz z wychowawcami mieli niezwykłą okazję do odkrywania tajemnic kosmosu podczas swojej ostatniej wycieczki do Kosmoparku w Kielcach. Pod opieką nauczycieli oraz przewodników parku, wyruszyli w niezapomnianą podróż po galaktycznych zakątkach w poszukiwaniu wiedzy i przygód.

Podczas wycieczki nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w interaktywnych pokazach, podczas których naocznie mogli zobaczyć mechanizmy ruchów planet, poznając tajemnice gwiazdozbiorów oraz zjawisk kosmicznych. Ponadto wystawy edukacyjne pozwoliły im zgłębić tajniki astronautyki, dowiadując się jak funkcjonuje życie w kosmosie oraz jakie wyzwania stawia przed nami podboju kosmiczna przestrzeń.

Na zakończenie uczniowie wzięli udział w zajęciach warsztatowych. Każde doświadczenie było dla nich nie tylko źródłem wiedzy, ale także niesamowitą zabawą.

Wychowawcy klas IV

Średnia ocena 2.3 / 5. Liczba ocen: 9