Dzień Unii Europejskiej

W dniu 11 maja 2015r. w naszej szkole odbył się konkurs w ramach Dnia Unii Europejskiej. Każda z klas przedstawiła krótką prezentację na temat wylosowanego wcześniej państwa. Przygotowali też charakterystyczne dla danego kraju potrawy. W ramach tych prezentacji poznaliśmy kulturę oraz zwyczaje m.in.:Wielkiej Brytanii, Niemiec, Bułgarii, Słowacji, Holandii, Francji oraz Albanii. Najlepiej zaprezentowała się klasa 3b, która w nagrodę za najciekawiej przedstawiony kraj-Wielką Brytanię, zdobyła główną nagrodę. Był nią dzień wolny od zajęć lekcyjnych. Uczniowie tej klasy zaciekawili jury wspaniałym omletem, wykwintną herbat, oraz świetnie wykonanym utworem Beatelsów.