DZIENNIKARZE TVP3 KIELCE Z WIZYTĄ NA ZAJĘCIACH W KLASIE II „c”

26 kwietnia klasę II „c” , realizującą program „Dziecięca piłka ręczna”, odwiedzili dziennikarze TVP3 Kielce.

Główny cel tego projektu to promocja aktywności fizycznej wśród uczniów klas I-III. W czasie zajęć, realizowanych w bieżącym roku szkolnym, mali sportowcy poznali podstawowe elementy piłki ręcznej. Ponadto uczniowie wzięli udział w konkursach plastycznych propagujących aktywne spędzanie czasu wolnego (m.in. wykonali maskotkę „Świętopiłka”).

Fragmenty zajęć oraz wypowiedzi uczniów na temat programu znalazły się w materiale wyemitowanym w Informacjach TVP3 Kielce oraz w Teleexpressie Ekstra.