„Andrzejki 2016”

W dniu 1 grudnia o godzinie 15:00 odbyło się coroczne spotkanie andrzejkowe dla uczniów klasy VI „c”. Spotkanie podobnie jak w zeszłym roku zostało zorganizowane przez panią Agatę Opatowską pracownika biblioteki gminnej. Oczywiście nad całością czuwała pani wychowawczyni Jadwiga Chorzępa oraz mama jednego z uczniów. Na tę szczególną okazję w sali bibliotecznej pojawił się parawan z napisem „Andrzejki 2016”, a krzesła zostały ustawione w półkolu.

Tegoroczne Andrzejki były niezwykle udane, ponieważ wszyscy uczniowie wraz z opiekunami świetnie się bawili. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie za rok.