Pragniemy, aby biblioteka szkolna była dla was miejscem przyjemnym i chętnie przez was odwiedzanym. Nasza biblioteka zyskuje coraz więcej odwiedzających, co świadczy również o waszych potrzebach.

Drodzy Uczniowie!

W tym celu została stworzona ankieta, która pozwoli nam na udoskonaleniu pracy biblioteki, tak , aby spełniała wasze oczekiwania i była przystosowana do waszych potrzeb. A co za tym idzie, była również miejscem, które będziecie często i chętnie odwiedzać. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy w niej miejsce odpowiednie do nauki, czytania książek, jak również odpoczynku.

Poniższa ankieta jest ankietą anonimową i będzie wykorzystana do celów badawczych.

Prosimy zatem o rzetelne odpowiedzi, które pozwolą nam na podjęcie odpowiednich przedsięwzięć w celu udoskonalenia pracy biblioteki, którą wszyscy razem tworzymy.

Zachęcam również wszystkich uczniów do korzystania z aplikacji „Wolne lektury”. Bogate zasoby opublikowane w Internecie mam nadzieję, że dostarczą wam tego, czego szukacie.

Link do ankiety: https://forms.gle/CHNes4NE2XS26o9Y6