Awans do Finału Ligii Świętokrzyskiej w Piłce Nożnej

Reprezentanci naszej szkoły w piłce nożnej po raz kolejny dostali się do Wojewódzkiego Finału Piłki Nożnej i Piłki Nożnej Halowej. Bezpośredni awans zapewniło im zaszczytne 2 miejsce w turnieju powiatowy. Rozgrywki odbyły się na początku grudnia w Zespole Szkół w Bilczy. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Bilczy są najlepszą drużyną w całej gminie Morawica. Jesteśmy przekonani, że w Finale Ligii Świętokrzyskiej zaprezentują się równie wybitnie jak na turnieju powiatowym, a może jeszcze lepiej. Z tak świetną drużyną nasza szkoła ma realne szanse na zajęcie miejsca na podium w finale. Poniżej zamieszczamy nazwiska naszych młodych sportowców:

1. Jakub Lubczyński- kapitan drużyny
  2. Wiktor Biały