We wtorek 10 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach przygotowali różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony do dekoracji sali. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Bal rozpoczął się polonezem poprowadzonym przez panią dyrektor Urszulę Wróblewska i panią wicedyrektor Marzenę Pucińską. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Już dziś zapraszamy na kolejny bal, który odbędzie się za rok…