Bartek Capała w Turnieju Szachowym w Morawickim Centrum Kultury

19 marca br. odbył się w Centrum Kultury w Morawicy VIII GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich w szachach. W naszej placówce tzn. w szkole podstawowej i gimnazjum jest wielu szachistów, którzy chcieli spróbować swoich sił i porównać umiejętności z innymi zawodnikami. Myślę, że na stałe wejdzie ta dyscyplina sportu do kręgu naszych zainteresowań.

W grupie do lat 18 III miejsce zajął Bartek Capała z II a gimnazjum. Serdecznie gratulujemy!!!

Szerszą relację znajdziecie tutaj.