Baśniowy Dzień Dziecka

Tradycją stało się już, że w Szkole Podstawowej w Bilczy z okazji Dnia Dziecka nauczyciele przygotowują swoim wychowankom prezent. Tym razem także sprawili im niespodziankę, wystawiając sztukę pt. „Jaś i Małgosia w krainie baśni”. Dzieci mogły zobaczyć nie tylko tytułowych bohaterów, ale także śpiewającą i tańczącą uroczą Wiewióreczkę oraz trzy Wróżki, Czarownicę, Kota w butach, Czerwonego Kapturka, Królową Śniegu, Kopciuszka, Calineczkę i siedmiu Krasnoludków. a nawet Pszczółkę Maję i Smerfetkę.

Radości było wiele nie tylko dzięki świetnej grze aktorskiej wychowawców, ale także oryginalnym strojom i pięknej muzyce.

Uroczystość zakończyła się wielkimi brawami dla wykonawców i czuwającej nad całością pani Magdy Ramiączek.

Źródło fotografii: www.morawica.pl