„Bezpieczeństwo na piątkę”

W piątek 20 października 2017 r., reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w XI edycji konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”. Konkurs skierowany był do uczniów klas V i podczas pierwszego szkolnego etapu zostało wyróżnionych trzech uczniów, którzy reprezentowali nas na drugim etapie -powiatowym. Agata Nartowska, Julia Skowron i Nikodem Ponikowski na terenie Targów Kielce wzięli udział w konkurencjach o charakterze teoretycznym, sprawnościowym i plastycznym. Gratulujemy umiejętności i życzymy dalszych sukcesów.