Certyfikat bezpieczeństwa

Certyfikat bezpieczenstwa

Nasza szkoła  otrzymała Certyfikat Bezpieczeństwa na lata 2011-2015. Certyfikat taki posiada tylko 6 szkół z terenu województwa świętokrzyskiego i jest on nagrodą za podnoszenie bezpieczeństwa społeczności szkolnej i podejmowanie szeregu działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa.

Certyfikat bezpieczenstwa

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów dla szkół odbyła się  20 grudnia 2010r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. W gali uczestniczyły szkoły i placówki edukacyjne biorące udział w programie profilaktyczno – edukacyjnym „Raz, dwa, trzy – bądź bezpieczny i TY” realizowanym pod patronatem Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, Komendy Wojewódzkiej Policji i Kuratorium Oświaty w Kielcach. Certyfikat przyznano sześciu  szkołom z województwa świętokrzyskiego. Nagrodę odebrała dyrektor Zespołu Szkół w Bilczy pani Urszula Wróblewska i Wójt  Gminy Morawica pan Marian Buras.