CHÓR SZKOLNY GRA RAZEM Z WOŚP

„Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu”, dlatego już po raz kolejny szkoła podstawowa w Bilczy włączyła się w organizację akcji charytatywnej w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie, jak i absolwenci dumnie reprezentowali naszą szkołę na scenie Samorządowego Centrum Kultury w Morawicy wyśpiewując kolędę „Uciekali”, „Gdzie jest nasze Betlejem”, a także autorski utwór „ Bez Ciebie umieram, mówiłaś” w wykonaniu Gunera Rushena, byłego ucznia naszej szkoły. Jesteśmy dumni, że mogliśmy naszym występem wspomóc tak szczytny cel.