Dni Języków obcych

W dniach 25 – 26 listopada 2013 roku pięć uczennic z naszej szkoły wraz z anglistkami panią Jadwigą Chorzępą i Aleksandrą Machulską uczestniczyło w XI Dniach Języków Obcych organizowanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uczniowie jak i nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach i warsztatach, które obejmowały między innymi:

• zajęcia dla nauczycieli i uczniów z udziałem native speakerów,
  • zajęcia z udziałem przedstawicieli Konsulatu Amerykańskiego,
  • zajęcia z udziałem trenera programu e-twinning.

Wszystkie ćwiczenia miały bardzo ciekawą i atrakcyjną formę. Wiedza zdobyta podczas tych dwóch dni z pewnością przyda się wszystkim – zwłaszcza podczas zbliżającego się drugiego etapu konkursu języka angielskiego.