Dni Uniii Europejskiej w gimnazjum

15.05.2017 w gimnazjum odbyły się dni Unii Europejskiej, których tematyką były Włochy. Zadaniem uczniów pierwszych klas było wykonanie makiety jednego z zabytków włoskich, drugich- przedstawienie stroju lub piosenki włoskiej, natomiast klasy trzecie musiały przygotować tradycyjne potrawy włoskie. Ponadto, każda klasa przystroiła salę i zawiesiła gazetkę, prezentującą tradycje i kulturę Włoch. Wysiłki uczniów oceniało jury w składzie: Monika Wiech-Piazdecka i Aleksandra Machulska. I miejsce zajęła klasa IIIa i IIIb, II miejsce przypadło klasie IIb, a III – klasie IIc.