Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

Zapraszamy do oddania głosu na naszą laleczkę, która bierze udział w konkursie Unicefu. Aby tego dokonać należy na platformie Facebook wyszukać aplikację Wszystkie kolory świata, następnie kliknąć oceniaj laleczki, potem wyszukać szkołę (najlepiej wpisać Bilcza), gdy pojawi się nasza wyjątkowa lalka trzeba kliknąć oddaj głos. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos. Konkurs trwa od 10.03.2017 – do 17.03.2017 do godz.11 00. Nagrodą główną jest koncert w wygranej szkole Majki Jeżowskiej, która jest ambasadorem i patronem tego projektu.

Koordynatorzy projektu:

Elżbieta Brewińska
Magdalena Zapała
Barbara Tomaszewska

* Aplikacja dostępna tylko na laptopach i komputerach stacjonarnych.