Dzień Babci i Dziadka

W styczniu uczniowie klasy II A  obchodzili uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje ukochane Babcie i swoich  ukochanych Dziadków na to najcieplejsze ze wszystkich świąt.

W styczniu uczniowie klasy II A  obchodzili uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje ukochane Babcie i swoich  ukochanych Dziadków  na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować  im za ich  dobro i wyrazić swoją miłość  śpiewem, wierszem i tańcem. A wszystko to w specjalnie przygotowanym programie artystycznym pod hasłem „Z BABCIĄ, Z  DZIADKIEM NA LUDOWO”. Piosenki z lat młodości  i wspólne śpiewanie wprawiły wszystkich w pogodny nastrój. Bardzo zaangażowały się mamy dzieci. Przygotowały odpowiednie stroje poczęstunek, oprawę muzyczną. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli  nie tylko na wnuki, ale także na swoje córki i synowe. Słowa podziękowania należą się także panu Waldemarowi Gajeckiemu, który uświetnił uroczystość grą na akordeonie. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie „Dziadkom” własnoręcznie wykonanych laurek przez dzieci. Były to niezapomniane chwile pełne wzruszeń.