Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie 1 “a”

Są takie daty w kalendarzu, które sprawiają, że oczy wszystkich kierują się na osoby z najbliższego otoczenia. Do takich dni należy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Są to szczególne dni zarówno dla dzieci jak i dla samych babć i dziadków. Uczniowie klasy 1 „a” wraz z wychowawczynią panią Zofią Młyńską wcześniej wykonali zaproszenia, które wręczyli swoim babciom i dziadkom. Przez wiele dni z dużym zaangażowaniem przygotowywali program artystyczny. W dniu 28 stycznia do naszej szkoły licznie przybyli zaproszeni goście, którzy zostali gorąco przywitani przez swoje wnuki. Następnie, przy filiżance kawy, herbaty i ciasta w miłej, rodzinnej atmosferze goście ze wzruszeniem, uśmiechem i radością na twarzy, podziwiali swoje wnuki w części artystycznej. Babcie i dziadkowie w tym dniu zostali obdarzeni szczególnymi dowodami miłości i szacunku. Uczniowie wierszem, piosenką i tańcem wyrazili podziękowania za trud włożony w ich wychowanie. Następnie dzieci wraz z wychowawczynią złożyły swoim babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane upominki.