Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie 2 a

Dzień Babci i Dzień Dziadka to okazja do wyrażenia przez wnuki wdzięczności i miłości, podziękowania za trud włożony w ich wychowanie swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Uczniowie klasy 2 a wraz z wychowawczynią Zofią Młyńską przygotowali na tę uroczystość bogaty program artystyczny. Oprócz wierszy i piosenek dziadkowie w rodzinnej atmosferze obejrzeli przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu swoich wnuków. Licznie przybyli goście ze wzruszeniem podziwiali występy małych artystów, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie w gronie rodzinnym przy filiżance kawy i herbaty oraz słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, dziadkowie zostali obdarowani przez wnuki własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.