• przez

1 czerwca jest świętem wszystkich dzieci. Z tej okazji uczniowie klasy II b oraz uczennicy klasy III c, Klaudii Kiczor wykonali przedstawienie w języku angielskim, które przygotowali pod kierunkiem wychowawczyni, pani Agnieszki Buras. Premiera spektaklu miała miejsce w marcu bieżącego roku podczas Świętokrzyskiego Przeglądu Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim. Widzowie z zainteresowaniem oglądali swoich kolegów i ich talenty aktorskie i wokalne. Piękne dekoracje dopełniły świetną grę aktorską.

Miłym akcentem był prezent, wręczony przez panią dyrektor, Urszulę Wróblewską, najmłodszemu uczniowi szkoły, Tadeuszowi Krawczykowi. Pełne serdeczności życzenia skierowane do wszystkich uczniów przez panie dyrektor: Urszulę Wróblewską, Marię Sarnat i Marzenę Pucińską, zakończyły spotkanie.

Elżbieta Brewińska