Dzień Europy w naszej szkole

Tegoroczne obchody Dnia Europy w naszej szkole spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony uczniów. Niektórzy wykonywali zadania samodzielnie. Duża część zdecydowała się jednak na grupowe (a nawet klasowe) uczestnictwo w obchodach Dnia Europy.

Może nie zawsze zadania wykonywane były w szkole, ze względu na zdalne nauczanie w starszych klasach. Jednak efekty pracy uczniów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Uczniowie bardzo chętnie dzielili się efektami swojej pracy przesyłając fotorelacje z etapów wykonywania zadań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy tak chętnie i z takim zaangażowaniem wzięli udział w obchodach Dnia Europy w naszej szkole. Dziękujemy również nauczycielom za pomoc swoim wychowankom w realizacji ich pomysłów.

Wszystkim gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Pozostałych uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych obchodach w przyszłym roku.

Efekty pracy uczniów można obejrzeć w załączonym pliku PDF.