Dzień Nauczyciela

14 października, w dzień Edukacji Narodowej, swoje święto obchodzą wszyscy nauczyciele.

Obecna sytuacja nie pozwoliła na celebrowanie tego święta tak, jak to zawsze mieliśmy w zwyczaju: podczas akademii, gdzie uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, wzruszali ciepłym słowem i rozśmieszali różnymi anegdotami, a sala wypełniona była ważnymi dla nas gośćmi.

Jednak brak możliwości zorganizowania uroczystej akademii, nie przeszkodził w docenieniu pracy nauczycieli, i we wtorek 13 października odbyło się spotkanie w gronie nauczycieli oraz pracowników obsługi, na którym pani dyrektor wygłosiła krótką przemowę i odczytała podziękowania oraz życzenia nadesłane od pana burmistrza Miasta i Gminy Morawica Mariana Burasa.

Podczas zebrania wyróżniono i nagrodzono nauczycieli, którzy wykazali się w pracy dydaktyczno-wychowawczej, jak również pracowników obsługi, którzy codzienną pracą przykładają się do prawidłowego funkcjonowania szkoły.

Do podziękowań przyłączyli się również rodzice. Rada Rodziców złożyła na ręce Pani dyrektor kosz prezentowy, dziękując wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za owocną współpracę.

Całemu gronu pedagogicznemu życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy, a wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!