Dzień Nauczyciela

• przez
3.5

Święto Komisji Edukacji Narodowej w bieżącym roku szkolnym obchodziliśmy w czwartek, 13 października. Tradycyjnie uroczysta akademia odbyła się w hali sportowej i zgromadziła w swych podwojach całą społeczność szkolną. Były piękne sekwencje o zawodzie nauczyciela,  profesjonalnie wykonane aranżacje muzyczno-wokalne, solowe występy pianistki, wiolonczelistki, chóru szkolnego, tancerek oraz Zespołu Tanecznego Takt, prowadzonego przez panią Małgorzatę Molendę. Całość przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Moniki Wiech-Piazdeckiej. Życzenia przyjęli nauczyciele i pracownicy administracji od pań z Rady Rodziców. Miłe słowa przekazał na ręce pani dyrektor Urszuli Wróblewskiej, wiceburmistrz Marcin Dziewięcki, podkreślając jak ważną, zazębiającą się machiną jest współpraca szkoły z organem prowadzącym, Urzędem Miasta i Gminy w Morawicy. Sympatycznym akcentem tego święta jest przyznanie nagród dyrektora, wybranym osobom z Grona Pedagogicznego. Dwie osoby otrzymały nagrody wójta, to: pani Anna Muszyńska i pan Maciej Ściga. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Średnia ocena 3.5 / 5. Liczba ocen: 8