Dzień pluszowego misia

Od 27.11.2017 roku do 01.12.2017 – w bibliotece szkolnej na każdej przerwie dzieci z różnych klas uczestniczyły w tworzeniu zbiorowego plakatu z okazji tego wyjątkowego dnia. W czytelni czekał na uczniów przygotowany na tę okazję stolik z arkuszami brystolu, pudełkiem kredek i hasłem.

Od 27.11.2017 roku do 01.12.2017 – w bibliotece szkolnej na każdej przerwie dzieci z różnych klas uczestniczyły w tworzeniu zbiorowego plakatu z okazji tego wyjątkowego dnia. W czytelni czekał na uczniów przygotowany na tę okazję stolik z arkuszami brystolu, pudełkiem kredek i hasłem. Ta forma spędzenia czasu w bibliotece zyskała wielu zwolenników – najmłodsi chętnie uczestniczyli w akcji.

W czytelni została również przygotowana wystawka książek, których bohaterami są misie i niedźwiadki. Uczniowie chętnie je przeglądali i wypożyczali do domu.