DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją świętujemy nadejście Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów, jednak młodzież w naszej szkole pokazała, że to święto można spędzić inaczej.

Uczniowie przyszli do szkoły ubrani bardzo kolorowo, każda klasa miała ubiór w innym kolorze. W trakcie uroczystości dzieci zebrane w hali sportowej wywoływaly Wiosnę za pomocą wiosennych haseł i okrzyków. Pojawiły się równiez Marzanny. Urozmaiceniem tego dnia były występy uczniów, którzy śpiewali piosenki o tematyce wiosennej. Jedank ze szczególnym apauzem spotkał się konkurs na przebranie za “Panią Wiosnę”. Zwyciężyła Iga Kasznia z IA. Rozeszliśmy się do sal radośnie śpiewając piosenkę “Wiosna”. Był to miły i radosny dzień. Nad całym przedsięwzięciem czuwali opiekunowie Monika Wiech-Piazdecka i Magdalena Kwiatkowska.