Egzamin ósmoklasisty 2020 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bilczy informuje, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w następujących terminach:

• 16 czerwca 2020r – język polski
  • 17 czerwca 2020r. – matematyka
  • 18 czerwca 2020r – język obcy nowożytny

Egzamin zostanie zorganizowany na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W „Informacjach dla rodziców” zostały zamieszczone dokumenty opisujące organizacji egzaminu:

• Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – dotyczy harmonogramu egzaminu ósmoklasisty,
  • Wytyczne dotyczące przeprowadzania w 2020r egzaminów,
  • Plakat „ O czym należy pamiętać podczas egzaminu!”.

Z informacjami o organizacji egzaminu można zapoznać się również na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi, MEN.