Egzamin Ósmoklasisty 2022 w powiecie kieleckim.

• przez
4.5

Najlepszy wynik w powiecie kieleckim na Egzaminie Ósmoklasisty 2022 zdobyli uczniowie następujących szkół. Przy równym wyniku, na wyższym miejscu szkoła w której zdawało więcej uczniów.

1.Szkoła Podstawowa w Hucie Starej , gmina Bieliny – średni wynik 82 procent. Egzamin zdawało 11 osób. Średnie wyniki z poszczególnych przedmiotów: język polski 71 procent; matematyka 90 procent; angielski 85 procent.

2.Szkoła Podstawowa imienia Piotra Ściegiennego w Bęczkowie, gmina Górno – średni wynik 75 procent. Egzamin zdawało 15 osób. Średnie wyniki z poszczególnych przedmiotów: język polski 74 procent; matematyka 82 procent; język angielski 70 procent.

3.Szkoła Podstawowa imienia księdza Piotra Ściegiennego w Bilczy – średni wynik 72 procent. Egzamin zdawało 67 osób. Średnie wyniki z poszczególnych przedmiotów: język polski 63 procent; matematyka 72 procent; język angielski 81 procent.

4.Szkoła podstawowa w Belnie , gmina Bieliny – średni wynik 72 procent Egzamin zdawało 20 osób. Średnie wyniki z poszczególnych przedmiotów: język polski 57 procent; matematyka 86 procent; język angielski 74 procent.

Gratulujemy naszym uczniom!!!

Cieszymy się, że wspólnie udało nam się odnieść sukces:)

Powodzenia w dalszej edukacji!!!

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba ocen: 23