Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• przez
3.9

Rozpoczęcie roku szkolnego wyjątkowo przypadło na 4 września 2023 r. W naszej szkole uroczystość została podzielona na dwa etapy, przeplecione udziałem w mszy świętej, w miejscowym kościele parafialnym. W pierwszej grupie spotkali się uczniowie klas IV – VIII, w kolejnej I – III. Tym ostatnim, w uroczystości, towarzyszyli najbliżsi. Tradycją jest nagrodzenie osoby zasłużonej (za aktywne wspieranie działalności szkoły) statuetką Bilczańskiego Żaka. W bieżącym roku szkolnym taką nagrodę odebrał pan Jacek Sułek.

W świętowaniu udział wziął burmistrz Miasta i Gminy Morawica, pan Marian Buras. Swoje urzędowanie rozpoczęła nowa pani dyrektor, Ewa Kosowska. W ciepłych słowach życzyła wszystkim sukcesów w nauce.  Wszyscy uczniowie  spotkali swoich wychowawców w salach lekcyjnych i dalszą część dnia mogli wykorzystać na kontynuowanie odpoczynku.

Elżbieta Brewińska

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba ocen: 10