Gimnazjum

0
(0)

osiągnięcia i sukcesy gimnazjum w roku szkolnym 2010/2011

Zuzanna Nowak  (kl. 3b)

– Laureatka etapu wojewódzkiego konkursu biologicznego

Ludwik Podkówka (kl. 2a)

– II miejsce w konkursie pt „Józef Piłsudski – twórca Niepodległej Polski”

Aleksandra Klimczak (kl. 2a)

– II etap ogólnopolskiego konkursu „Komiksowa klasa ze snów” organizowanego przez markę NOBO,
– I miejsce w szkolnym konkursie o M. C. Skłodowskiej

Anna Wrona (kl. 3a)

– I miejsce w szkolnym konkursie o M. C. Skłodowskiej

Agata Bieniek (kl. 1c)

– I miejsce w szkolnym konkursie o M. C. Skłodowskiej

Krzysztof Bernacki (kl. 2a)

– Zawodnik piłki ręcznej VIVE Targi Kielce,
– Zawodnik kadry wojewódzkiej w piłkę ręczną

Ewa Kot (kl. 2a)

– II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Akrobatyce Sportowej w dwójkach dziewcząt klas III

Kamil Kudrycki (kl. 2b)

– II miejsce w gminnych zawodach pływackich,
– Wyróżnienie w konkursie „Moja innowacyjna szkoła”,
– I miejsce w szkolnym konkursie o M. C. Skłodowskiej

Inga Bieniek (kl. 2b)

– IV miejsce w gminnych zawodach pływackich

Kamil Olesiński (kl. 3c)

– III miejsce w Świętokrzyskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej

UKS „Orlęta” Bilcza

– V miejsce w Świętokrzyskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej

Maciej Stochmal (kl. 2b)

– I miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym w kategorii kadetów i juniorów,
– I miejsce w turnieju tenisa stołowego o Puchar Marszałka Urzędu Marszałkowskiego (kategoria Open i szkoły gimnazjalne),

– I miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym (kategoria kadetów),

– I miejsce w III Wojewódzkim Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym w kategorii kadetów i juniorów

Natan Ciba (kl. 3c)

– I miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych

Albert Kasperek (kl. 3a)

– I miejsce w zawodach pływackich (kategoria kraul i żabka)

Anna Laskowska (kl. 2a)

– I miejsce w zawodach pływackich

Drużyna szkolna

– I miejsce w sztafecie

Paweł Piwek (kl. Ic)

– Najwyższa średnia ocen w szkole

Izabela Januszek (kl. Ib)

– udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim “Poezja ks. Jana Twardowskiego”

IV miejsce w klasyfikacji generalnej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego dla reprezentacji z Gimnazjum

– Maciej Sochmal, Hubert Nosek, Miłosz Paszkowski, Bartosz Paszkowski, Patryk Kubicki, Piotr Gola, Bartosz Osman, Paweł Nosek

III miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłkę ręczną chłopców

– Maciej Stochmal, Błażej Lolo, Krzysztof Bernacki, Miłosz Paszkowski, Bartosz Paszkowski, Kamil lutwin, Michał Piątek, Filip Sztobryn, Albert Ślusarczyk, Hubert Nosek, Jakub Kuc, Sebastian Gołda

XI miejsce w Finale Ogólnopolskim w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

– Hubert Nosek, Maciej Stochmal

Maciej Stochmal

– I miejsce w Turnieju Masters Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego

Huber Nosek

– II miejsce w Turnieju Masters Szkolnej Ligi Tenisa

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdki aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Jeszcze nikt nie ocenił