Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Pod hasłem ‘’Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 22 marca 2018 roku o godzinie 10 00, w Zespole Placówek Oświatowych w Morawicy, w 2 grupach wiekowych:

• I grupa – uczniowie klas I – VI szkół podstawowych
  • II grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy VII oraz gimnazjum klasy II i III.

Naszą szkołę reprezentowało troje najlepszych uczniów, którzy zostali wyłonieni na drodze konkursu szkolnego. Adam Sander z klasy VI b, Katarzyna Kubicka i Natalia Kania z klasy III b gimnazjum.

Z radością informujemy, iż Adam Sander zajął I miejsce w I kategorii wiekowej i weźmie udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w kwietniu br., a Natalia Kania zajęła II miejsce w II grupie wiekowej. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.