Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt

W minioną sobotę (08.04) w naszej szkole odbyły się Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt.

O zwycięstwo walczyły trzy drużyny: Obice, Morawica oraz my, jako gospodarze spotkania. Podczas rozgrywek odbyło się sześć meczy. Dziewczyny ze wszystkich szkół zawzięcie rywalizowały o I miejsce. Oczywiście nie odbyło się bez rzutów karnych. Wszystkie piłkarki wykazały się ogromnym kunsztem gry. Zawodniczki z naszej szkoły rozegrały dwa fenomenalne mecze, które pozwoliły im stanąć na piedestale. Dużym zaangażowaniem wyróżniła się bramkarka zespołu z Bilczy- Weronika Malarczyk, która mimo kontuzji ręki wykazała się niebywałymi zdolnościami piłkarskimi. Wszystkim dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Gimnazjum w Bilczy godnie reprezentowały:

• Natalia Kania
  • Alicja Wawrzeńczyk