Gminny Konkurs Komunikacyjny pod hasłem: ”Bądź ostrożny na drodze”.

W czwartek 21 czerwca 2015 r. odbyła się w nasze szkole kolejna już edycja Gminnego Konkursu Komunikacyjnego pod hasłem „Bądź ostrożny na drodze”. Do konkursu przystąpiło 6 szkół z gminy Morawica. Uczniowie biorący udział w konkursie udzielali odpowiedzi za pomocą pilotów. Pytania wyświetlane były na ekranie, a zadaniem dzieci było wskazać prawidłową odpowiedź naciskając odpowiedni przycisk na pilocie. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą z zakresu ruchu drogowego. Goście zaproszeni na nasz konkurs byli pod wrażeniem tak dużych umiejętności dzieci. Pierwsze miejsce zajęły dwie szkoły – Szkoła Podstawowa z Brzezin i Szkoła Podstawowa
z Dębskiej Woli. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów: pana Mariana Burasa – wójta gminy Morawica i pana Andrzeja Muchę Prezesa Stowarzyszenia Księgowych Grupa Finans – Servis. Podczas konkursu zaprezentował się zespół TAKT prowadzony przez panią Małgorzatę Molendę w dwóch choreografiach: „Uwaga, uwaga to policyjna parada” oraz „Dawno, dawno temu, a może jeszcze dawniej”.