Harmonogram odbioru podręczników

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 informujemy o obowiązku zwrotu podręczników i książek (w tym lektur szkolnych) przez uczniów poszczególnych klas. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

W związku z koniecznością odbycia kwarantanny przez książki oraz organizacją pracy biblioteki prosimy o przestrzeganie i stosowanie się do wyznaczonych terminów!

Uwaga!

Jeśli uczeń posiada rodzeństwo w innych klasach, wówczas uczniowie mogą zwrócić podręczniki w tym samym dniu (będzie do tego przeznaczone oddzielne pudełko).

W przypadku zagubienia lub zniszczenia przez ucznia podręczników lub książek (w tym lektur) uczeń zobowiązany jest do odkupienia takiej samej pozycji książkowej i zwrotu do biblioteki.