Hej kolęda!!!

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt uczniowie klasy IIIa przygotowali jasełka na które zaprosili Dyrekcję.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt uczniowie klasy IIIa przygotowali jasełka na które zaprosili Dyrekcję, swoich Rodziców oraz dzieci z oddziału zerowego. Całość przedstawienia ukazującego scenki z narodzenia Jezusa przeplatana była kolędami. Głębokie zaangażowanie małych aktorów uwidoczniło się w sposobie odtwarzania betlejemskich scen- dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Był to dzień pełen wrażeń i emocji.