I Gminny Festiwal Folklorystyczny

“Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Pod takim hasłem odbył się I Gminny Festiwal Folklorystyczny w Dębskiej Woli, w którym udział wzięły uczennice z naszej szkoły…

“Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Pod takim hasłem odbył się I Gminny Festiwal Folklorystyczny w Dębskiej Woli, w którym udział wzięły uczennice z naszej szkoły, a były to: Lena Dobek, Marta Kierońska, Kaja Stęplewska, Marta Windakiewicz, Klaudia Kiczor, Maria Sopel, Lena Stefaniec, Gabriela Kościelecka, Natalia Ratusznik, Joanna Stachowicz, Kaja Stęplewska. Dziewczynki zdobyły III w dwóch kategoriach: solistów i zespołów. Festiwal miał na celu kultywowanie tradycji ludowych. Nagrody w postaci pucharów i dyplomów wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Morawica Pan Marian Buras.