II POWIEŚĆ NASZEGO ABSOLWENTA

Jakiś czas temu na naszej stronie została umieszczona informacja o prezencie jaki otrzymaliśmy od byłego ucznia naszej szkoły. Była to debiutancka powieść naszego absolwenta kryjącego się pod pseudonimem Ludwik Loren zatytułowana „Czwarte życie”.

Z wielką dumą informujemy, o pojawieniu się kolejnej książki „naszego pisarza” pod tytułem „Piętro wyżej”, która jest już dostępna w naszej bibliotece.

Serdecznie gratulujemy Autorowi i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich czytelników zachęcamy do czytania.