II Wojewódzki Szkolny Turniej Szachowy

Odbył się w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości, 22 października br., w Centrum Kongresowym Targi Kielce ul. Zakładowa 1. Turniej został zorganizowany m.in. przez Kuratorium Oświaty w Kielcach i Świętokrzyski Związek Szachowy. Patronami honorowymi byli: minister edukacji narodowej – Dariusz Piontkowski, wojewoda świętokrzyski – Agata Wojtyszek, marszałek województwa świętokrzyskiego – Andrzej Bętkowski. W turnieju wzięło udział 101 uczniów z województwa świętokrzyskiego, z klas I-III. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów:

• Cudziło David kl. I b
  • Kasza Krzysztof kl. I a
  • Kurek Wiktor kl. III b
  • Kurek Wojciech kl. I c
  • Wilczyński Maksymilian kl. III c

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.