Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

• przez
4.3

1 września 2022 r.

9:00 -uroczystość w szkole dla uczniów klas IV-VIII w hali sportowej.                                                                                   Po uroczystości klasy IV spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

10:00 -msza święta w kościele parafialnym

11:00- uroczystość w szkole dla uczniów klas I-III w hali sportowej.                                                                                       Po uroczystości  spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Kursy autobusu szkolnego

Przywozy (Podane godziny to godziny rozpoczęcia kursu)

– kursów I i II-1-8:00 objazd  SP Bilcza- Bilcza ul. Ściegiennego- Kuby Młyny- Bilcza ul.   Zastawie –Piaseczna Górka-  SP Bilcza

– kurs III-1– 8:30 -SP Bilcza-Bilcza ul. Podgórze -Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Żeromskiego -Bilcza   ul. Klonowa –  Bilcza ul. Żeromskiego – SP Bilcza.

– kurs VII-2- 8:00 Bilcza ul. Ściegiennego –Bilcza ul. Bażantowa- Bilcza ul. Poziomkowa- Bilcza ul. Jana Pawła II-   Bilcza ul. Bukowa- Bilcza ul. Jodłowa- Bilcza ul. Cisowa- Bilcza ul. Słoneczna- Bilcza ul. Żeromskiego- Bilcza ul. Szkolna -SP Bilcza.

Kurs VIII-2-8:30– SP Bilcza- Dyminy ul. Granice- Dyminy ul. Kielecka- Dyminy Osiedle Południowe ( przystanek z zatoczką ).

Kurs IX-2- 9:30 objazd  SP Bilcza- Bilcza ul. Ściegiennego- Kuby Młyny- Bilcza ul.   Zastawie –Piaseczna Górka-  pod kościółkurs dla uczniów klas I-III.

Odwozy

– kurs IV-1–ok.10:45 spod kościoła – Bilcza ul. Ściegiennego- Kuby Młyny-Bilcza ul. Zastawie  – Piaseczna Górka – SP Bilcza –dla klas IV-VIII.

– kurs V-1-ok.12:00 – SP Bilcza- Bilcza ul. Słoneczna –Bilcza ul. Cisowa- Bilcza ul. Bukowa- Bilcza ul. Jana  Pawła II- Bilcza  ul. Poziomkowa- Bilcza ul. Bażantowa – Kuby Młyny- Bilcza ul.   Zastawie- Piaseczna Górka-SP Bilcza.

– kursVI-XI-2-ok.10:45spod kościoła– Bilcza ul. Żeromskiego –Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Żeromskiego- Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Podgórze –  SP Bilcza- Dyminy ul. Granice- Dyminy ul. Kielecka- Dyminy Osiedle Południowe ( przystanek z zatoczką   przy furtce osiedla).

– kursVI-XI-2-ok.12:00– SP Bilcza- Bilcza ul. Żeromskiego –Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Żeromskiego- Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Podgórze –  SP Bilcza- Dyminy ul. Granice- Dyminy ul. Kielecka- Dyminy Osiedle Południowe ( przystanek z zatoczką   przy furtce osiedla).

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 6