Karnawał 2023 r.

• przez
4.4

Bal karnawałowy, inaczej bal przebierańców odbył się w naszej szkole w miniony czwartek, 19 stycznia. Został podzielony na trzy części. Dla klas I – III w godzinach przedpołudniowych, po południu dla uczniów klas IV- VI, i kolejno dla VII – VIII.

Największą liczbą przebranych uczestników mogli się poszczycić najmłodsi. Dla nich ta zabawa to było wyzwanie! Każdy chciał się wyróżnić oryginalnym strojem. Właściwie każdemu się to udało!

W grupie starszych uczestników furorę zrobił Karol Raczyński, przebrany za bardzo atrakcyjną dziewczynę! Był na tyle przekonywający, że jednogłośnie został okrzyknięty Królową Balu! Poczucie humoru i dystans do przedstawianej postaci zostały nagrodzone! Gratulujemy!

Elżbieta Brewińska

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba ocen: 12