Kiermasz 2013

Jak co roku, nasza szkoła organizuje charytatywny kiermasz, którego celem jest podarowanie choćby odrobiny szczęścia tym, którym poskąpił go los. W naszej miejscowości jest wiele rodzin, które znalazły się, często nie z własnej winy, w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

Okres Świąt Bożego Narodzenia, to dobry moment, by pokazać, że są na świecie ludzie, którym ich los nie jest obojętny, i którzy chcą podzielić się tym, co mają. Chcemy pokazać dzieciom jak ważna jest pomoc innym, nawet wówczas, gdy sami niewiele mamy.

W dniu 12.12.2013 (spotkania z rodzicami) od godziny 16.00, w naszej szkole odbędzie się Kiermasz Ozdób Świątecznych. Ozdoby te zostały wykonane przez naszych uczniów i nauczycieli. Dodatkowo odbędzie się sprzedaż bombek podpisanych przez czołowych polityków naszego kraju. Dochód z akcji zostanie wykorzystany na przygotowanie świątecznych paczek dla potrzebujących.