Spotkanie z Panią Katarzyną Nierubiec – fotografem z pasją.

• przez
3.9

W ramach innowacji pedagogicznej „Klub Małego Pasjonata”, która realizowana jest w naszej szkole, mieliśmy przyjemność spotkać się z panią Katarzyną Nierubiec. Pani Kasia jest utalentowanym fotografem, opowiedziała dzieciom o swojej pasji, zaprezentowała profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz różnego rodzaju gadżety i akcesoria związane z zawodem fotografa. Uczniowie poznali historię fotografii oraz tajniki robienia doskonałych zdjęć. Dowiedzieli się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko pasja i talent, ale także ciężka praca. Po części teoretycznej przyszedł czas na praktyczne ćwiczenia. Dzieci mogły wcielić się w role modeli – pani Kasia przyniosła przepiękne suknie, w których dziewczynki pięknie pozowały. Chętni mogli również zrobić zdjęcia, korzystając ze wskazówek i instrukcji fotografa.

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Nierubiec za poświęcony czas oraz zarażenie swoją pasją naszych uczniów. Dziękujemy również za przepiękne, indywidualne zdjęcia dzieci, które pozostaną pamiątką na całe życie.

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba ocen: 7