Komunikat dotyczący powrotu uczniów do nauczania hybrydowego od 17 maja 2021 r.

W związku z powrotem klas IV – VIII do nauczania hybrydowego od 17 maja 2021 r. wracają do swoich sal dydaktycznych i planu lekcji zgodnego z zapisem w e-dzienniku.

Klasy IV –VIII będą uczyły się hybrydowo, czyli naprzemiennie – jeden dzień stacjonarnie (w szkole), jeden dzień zdalnie (z domu) – harmonogram w ogłoszeniu na e-dzenniku.

Praca będzie się odbywać zgodnie z tygodniowym planem lekcji, przestrzegając obowiązującego reżimu sanitarnego.

Bezwzględnie obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk (po przyjściu do szkoły należy bezzwłocznie umyć ręce),noszenie maseczek zakrywając usta i nos, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust, zachowanie dystansu.

Kursy autobusu szkolnego nie ulegają zmianie – wg rozkładu jesiennego.

25, 26 , 27 maja to dni egzaminów ósmoklasisty – dni bez zajęć dydaktycznych szkoły.