KONKURS CZYTELNICZY

26 marca 2019r. odbył się KONKURS CZYTELNICZY dla uczniów klas V i VI. Zgłosiły się 4 uczennice: kl. V a – 1, kl. V b – 1, kl. V c – 2. Dziewczęta odpowiadały na 30 pytań sprawdzających znajomość i zrozumienie treści nowości książkowej pt. 16.10 do Bergamo P. Rowickiego.

Sterczące regały uginają się
Pod ciężarem tysiąca śpiących dusz.
Po cichu, z nadzieją –
Za każdym razem, gdy otwieram książkę,
Budzi się dusza.

26 marca 2019r. odbył się KONKURS CZYTELNICZY dla uczniów klas V i VI. Zgłosiły się 4 uczennice: kl. V a – 1, kl. V b – 1, kl. V c – 2. Dziewczęta odpowiadały na 30 pytań sprawdzających znajomość i zrozumienie treści nowości książkowej pt. 16.10 do Bergamo P. Rowickiego. Oto jak przedstawiają się wyniki konkursu:

• I miejsce – Urszula Skowrońska kl. V b
  • II miejsce – Julia Marcjan kl. V c
  • III miejsce – Emilia Nartowska kl. V c

Finał konkursu odbył się 29.03. 2019r. – uczennice, które zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymały nagrody książkowe.